Justin Bieber

Já už nechci!

3. října 2010 v 0:57 | ˙·٠●•~AnnBieber&MilBieber~•●٠·˙
Ahojte fandové toho blogu a Justina Biebera.Blog jsem založila na začátku toho roku . Bavil mě, chodilo sem hodně lidí, než jsem se s mamkou rozhodla že půjdeme za tátou do Anglie >> důvod! Máma stratila práci!. Už měsíc před tím jak sem

šla na 2 měsíce k babičce jsem na blog psala že si dám pozastavit. A udělala jsem dobře. Užívala jsem si prázdniny na plno, byly to mé nejlepší prázdniny s kamarádama. Měla jsem i kamoše u kterýho jsem byla něco víc. Jak prázdniny skončily, stěhovala jsem se do Anglie, a rozhodla jsem se pro uplně jiný a nový život!.Tak ho mám. Začala jsem hodit do školy, neuměla jsem skoro anglicky. Moja kamarádka Chloe "Kľouí" mě učila anglicky na každém kroku Sarah to samé, ještě o dnes s ní chodím do Library "knižnice" se učit angličtinu. Moje třída mě bere jako normální angličanku, rádi se zajímají o můj život, kolikrát jsem se stěhovala, kolik jazyků jsem vystřídala. Pomáhají mi ve všem! Chodím s nimi venku a jsem šťastná, ale já chodim do 2 škol! Chodím do Anglie a dálkově studuji školu v čechách.. V Plzni, je to tak že každý rok půjdete na zkoušku, když projdete zkouškou co jste se celý rok učily jdete do další třídy. Tak to dělám já, a proto já na blog už nemám ani čas. Ráda bych vám tu napsala  novinky atd. Ale já se budu znovu stěhovat, do nového měsla ale pořád v Anglii. Budu se stěhovat do Porsmounth, je to velké město u moře (prý tam bude o vánocích JB). Tak zase budu se muset rozloučit s kamarády a hledat ty nové. Ale to jsem sem nechtěla vůbec napsat. Já jedním slovem už blogařit nechci, nebaví mě to. Chci se věnovat svému vzděláni (ne že bych byla šprt) atd.. Tak vám na posled říkám ahoj aby jste věděli. Kdo by chtěl být stále se mnou v kontaktu.. Tak můj FB je Mickey Karamanůů .. :) Snad se nezlobíte, ale dám vám radu mojí affs, ona ma blog o JB a je užasný.. :) www.justinbieber-world.blog.cz .. :)

Obsáhlý životopis Justina Biebera .....

26. března 2010 v 18:44 | °°*_MiŁ€Y_Bi€b€r_*°°
Justin Bieber se narodil 14.března.1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.
Životopis

Justinovi bylo 12 let když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a trubku. Na konci roku 2007 začala Justinova matka nahrávat jeho videa na YouTube aby mohla rodina a přátelé shlédnout Justinovi výkony například coververze písní umělců jako je Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake nebo Michael Jackson. Brzy byl osloven společností Rapid Discovery Media která mu pomáhala s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace. Po vložení jeho interpretace songu With You od Chrise Browna sám Brown osobně zavolal Justinovi a pochválil mu tuto interpretaci. Scooter Braun když viděl tyto videa tak hned Justina kontaktoval a společně letěli do Atlanty kde se Justin setkal s Usherem. O týden později Justin zazpíval Usherovi a získal tak nahrávací smlouvu s Island Record která byla podepsána v říjnu 2008. Justin měl původně podepsat smlouvu s Justinem Timberlakem ale nakonec ji podepsal s Usherem.

2009 po součastnost

Justin pracuje na svém debutovém albu které vyjde 17.listopadu. První singl z Alba je song One Time v jehož videoklipu hraje také Usher. One Time se dostal na 12.místo na Canadian Hot 100 a na 21.místo na Billboardu Hot 100. Na MTV VMA 2009 představil Justin Taylor Swift a zazpíval zde svůj debutový song One Time. Také tento song zazpíval v Německém DOME. One Time také získalo platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA. Druhý singl z alba vyšel na iTunes 6.října.2009. Tento song se dostal na 10.místo v žebříčku Canadian Top 100 a na 16.místo na Billboardu Hot 100. Tento song zazpíval Justin nedávno v Today Show společně s One Time a Favorite Girl. Bylo potvrzeno že Justin bude předskokanem na Fearless Tour zpěvačky Taylor Swift. V litopadu bude mít Justin své vlastní mini tour které má pouze 5 koncertů po Kanadě.
27.října bude mít premiéru na iTunes Justinův 3.singl Love Me a 3.listopadu taktéž na iTunes Justinův 4.singl Favorite Girl.


 
 

Reklama

⎝⏠⏝⏠⎠

♫ Ӏօѵҽ յմʂէìղ ҌìҽҌҽɾ ♡ ♫